Zarząd

BCZarząd (Executive Board)

  • CCO (Chief Communications Officer) / Dyrektor d/s Komunikacji – ANNA DUBERT
  • CDO (Chief Development Officer) / Dyrektor d/s Rozwoju - BARBARA RODZIEWICZ
  • CRO (Chief Research Officer) / Dyrektor d/s Badań – AGNIESZKA KWIATKOWSKA
  • CCO (Chief Consultations Officer) / Dyrektor d/s Konsultacji – SANDRA HAMILTON
  • VICE CCO (Chief Consultations Officer) / zastępca Dyrektora d/s Konsultacji – TBC
  • HR (Human Resource Manager) /Kierownik d/s Personalnych – ALINA PASZCZUK
  • CFO (Chief Financial Officer)/ Dyrektor d/s Finansów - TBC

 

 

Agnieszka KwiatkowskaAGNIESZKA KWIATKOWSKA

Absolwentka socjologii i politologii na Uniwersytecie Warszawskim, gdzie w 2011 r. doktoryzowała się w dziedzinie socjologii polityki. Ma wieloletnie doświadczenie współpracy w zakresie badań ilościowych i jakościowych z
instytucjami akademickimi, rządowymi i trzeciego sektora. Jej zainteresowania badawcze obejmują wszelkie formy aktywizmu społecznego, w szczególności ruchy i protesty społeczne, a także problematykę nierówności społecznych.

Dyrektor Działu Badań PPA od czerwca 2014. Zajmuje się projektowaniem systemu ewaluacji dla PPA, opracowuje koncepcję rozwoju działu i nowych kierunków badań, a także nadzoruje merytorycznie i organizacyjnie projekty
badawcze, w tym największe od 2010 r. badanie londyńskiej Polonii.

 

IMG_0238ANNA DUBERT Absolwentka Filozofii na Poznańskim Uniwersytecie Adama Mickiewicza oraz studiów magisterskich z terapii psychodynamicznej w nurcie Jungowskim na Londyńskim Uniwersytecie Birkbeck. Jest certyfikowanym trenerem i coachem, praktykiem i coachem NLP, członkiem ICF z wieloletnim doświadczeniem w dziale HR w londyńskich korporacjach. Jej pasją jest Kundalini Joga, podróże, fotografia i wspieranie innych w rozwoju.
W pracy z klientami łączy metody tak, by dobrać najodpowiedniejszą drogę dla każdego – łączy metody psychodynamiczne z coachingiem ericksonowskim, technikami NLP, metodą Silvy, mindfulness oraz pracą z ciałem zaczerpniętą z Kundalini jogi.
Studiowała u najlepszych trenerów na świecie, takich jak współzałożyciele NLP, dr John Grinder and Richard Bandler oraz Carmen Bostic i Michael Caroll. Jej misją jest wspieranie i inspirowanie innych, by odkrywali swoją moc oraz budzenie w innych samoświadomości; chce być wiatrem, który dmucha w żagle statku. Na co dzień uwielbia zaszywać się w swoim królestwie otoczona niezliczoną ilością książek, od piętnastu lat jest wegetarianką, praktykuje jogę, pływa i codziennie jeździ na rowerze. W PPA widzi ogromny potencjał i jest pod wrażeniem tych, którzy pomimo czasami ciężkich chwil nie poddaj się i energicznie działają.
 

 

 

 

 

 

 

 

Byli członkowie Zarządu PPA