Rób zakupy i wspieraj PPA

Każdy pens się liczy…

Mało kto wierzy, że jesteśmy organizacją bez regularnych dochodów, jednak to prawda. Nasi wolontariusze, którzy wspierają Polaków, jak i zarządząjący organizacją nie otrzymują żadnego wynagrodzenia. Mimo tego, przez 6 lat pomagamy bezpośrednio ponad 1000 osób rocznie. Chcielibyśmy jednak tę liczbę nie tylko utrzymać, ale i sukcesywnie zwiększać docierając do tych, którzy chcą zadbać o swój dobrostan psychiczny oraz rozwój osobisty.

Możemy to zrobić dzięki wsparciu finansowym, które przeznaczymy na zwrot kosztów dojazdu, materiały promocyjne, czy rozwój zawodowy naszych wolontariuszy. Sposóbów wsparcia jest wiele.

Osoby lubiące robić zakupy mogą skorzystać z serwisu easyfundraising, dzięki czemu sprzedawca przeznaczy na PPA np. 1% z danego zakupu. Kupujący natomiast nie ponosi żadnych dodatkowych kosztów.

Dla osób, które lubią biegać w maratonach, jeździć rowerem lub na przykład wspinać się na szczyty polecamy opcję Just Giving. Tworząc challenge na naszej stronie Just Giving możesz zbierać pieniądze na rzecz naszej organizacji.

Gift Aid. Pięknie brzmiący nazwa, za którą kryją się podatki. Możesz przekazać część swojego podatku na rzecz PPA, a my dodatkowo otrzymamy ok 25 pensów od każdego £1. Wystarczy wypełnić formularz.

Sposobem dla wszystkich użytkowników komputerów, notebooków, laptopów, smartfonów i innych podobnych urządzeń technologicznych jest używanie wyszukiwarki easysearch. Opiera się ona na wyszukiwarkach Yahoo, Bing.

Alternatywą jest też bezpośredni przelew na nasze konto bądź opcja Paypal.

HSBC
Account name: Polish Psychologists’ Association
Account number 62017946
Sort code 40-03-21