Wolontariat i praktyki

Polish Psychologists’ Association jest organizacją działającą na zasadzie wolontariatu. To właśnie wolontariusze są siłą napendową tej niezwykłej działalności charytatywnej. Zapraszamy wszystkich psychologów, pedagogów i psychologów do przyłączenia się do organizacji na zasadzie członkostwa oraz zaangażowania się w działalność naszych projektów. Zobacz tutaj  co mamy do zaoferowania.

Rozrastająca się działalność PPA stwarza potrzebę i możliwości rozwoju w różnych dziedzinach. W związku z tym oprócz absolwentów studiów psychologicznych i pokrewnych chętnie też rozważymy współpracę z wszystkimi osobami, które chciałyby wspomóc nas swoim talentem i umiejętnościami. Napisz do nas na info@polishpsychologists.org i przedstaw swoją ofertę!

Jeżeli jesteś jeszcze studentem proponujemy udział w programie praktyk studenckich PPA. Prężnie rozwijająca się ogranizacja charytatywna to doskonałe miejsce dla wszystkich tych, którzy szukają wyzwań, sprawdzenia się w nowych sytuacjach i okazji do poszerzenia perspektyw. Więcej informacji o praktykach studenckich oraz procesie aplikacji znajdziesz tutaj.