Trwa nabór do Rady PPA

Chcielibyśmy Was serdecznie zaprosić do startowania wyborach do Rady PPA. Jej skład, jak co roku, będzie wybierany przez wszystkich członków organizacji podczas wiosennego Annual General Meeting (AGM).
Serdecznie zachęcamy do zgłoszenia swojej kandydatury!

Czym jest Rada PPA?

Rada PPA pełni funkcję doradczą, jej kadencja trwa 12 miesięcy podczas których członkowie Rady współpracują zarówno z zarządem jak i wolontariuszami PPA. Minimalny skład Rady to trzech członków pełniacych obowiązki przewodniczącego (chairman), sekretarza (secretary) oraz skarbnika (tresurer). Członkowie Rady mogą pełnić swoją funkcję więcej niż jedną kadencję.
Radę tworzą profesjonaliści z różnych dziedzin, o wysokim stopniu ekspertyzy, którzy chcą podzielić się posiadaną wiedzą oraz nabytym doświadczeniem z PPA. Innymi słowy są to osoby, których pasją jest rozwój innych ludzi oraz instytucji i wydobywanie ich potencjału. Poczytaj kto tworzy obecną Radę PPA TUTAJ.
Prawne zasady działalności PPA TUTAJ

Chcę kandydować – co mam zrobić?

Zgłoś swoją kandydaturę do 11.03.2018 na adres rada@polishpsychologists.org i dokończ zdanie:

Chcę kandydować do Rady PPA ponieważ…;
W zależności od Twoich zainteresowań i predyspozycji możesz w kilku zdaniach napisać:

co byś zmienił w strukturze/sposobie działania organizacji
pomysł na nowy projekt dla wolontariuszy
sposoby pozyskiwania funduszy (granty, działalność komercyjna etc)
nawiązywanie współpracy i partnerstwa

Nakreślaj śmiałą i fantazyjną kreską swoją wizję!

Czym jest Rada PPA?

Radę tworzą profesjonaliści z różnych dziedzin, o wysokim stopniu ekspertyzy, którzy chcą podzielić się posiadaną wiedzą oraz nabytym doświadczeniem z PPA. Innymi słowy są to osoby, których pasją jest rozwój innych ludzi oraz instytucji i wydobywanie ich potencjału. Rada PPA pełni funkcję doradczą, jej kadencja trwa 12 miesięcy podczas których członkowie rady współpracują zarówno z zarządem jak i wolontariuszami PPA. Zakres obowiązków całkowicie zależy od członków rady i w większości wynika z posiadanej przez nich ekspertyzy oraz zainteresowań. Członkowie rady mogą pełnić swoją funkcję więcej niż jedną kadencję

Powodzenia!
Dziękujemy za Twoje zainteresowanie,

Rada i Zarzad PPA
Jesli nie ty to kto