Zespół trenerski

AGA PROFIL AGA ZIELENIEC –  Koordynator Warsztatów Zewnętrznych

Psycholożka, terapeutka, trenerka umiejętności miękkich. Zajmuje się coachingiem kariery i doradztwem osobistym. W PPA pełni funkcję Dyrektora d/s Rozwoju.

Doświadczenie: absolwentka psychologii stosowanej na Uniwesytecie Jagiellońskim ze specjalnością Interwencja Kryzysowa i Psychologia Sądowa oraz Surrey College of Clinical Hypnotherapy and Psychoterapy. W Polsce zdobywała doświadczenie na stażach w Szpitalu Babińskiego, ośrodkach leczenia uzależnień i centrach interwencji kryzysowej.

Zawodowo: Od 2010 mieszka w UK, gdzie prowadzi własną praktykę psychologiczną oraz pracuje jako trenerka umiejętności i szkoleniowiec. Zajmuje się coachingiem biznesu i kariery. Jest pomysłodawczynią i koordynatorką serii warsztatów Psychosurvival oraz warsztatów umiejętności miękkich dla młodzieży.

W szkoleniach i warsztatach stawia na: solidną wiedzą, wyznaczanie jasnych celów i motywację. Wierzy, iż kluczem do sukcesu jest samodyscyplina oraz skoncentrowanie umysłu na tym, czego pragniemy, nie na tym, czego się boimy.

Prywatne Hasła Kluczowe: historia, sztuka i dyplomacja


jureka
ANIA JUREK 

Psycholożka międzykulturowa (UJ, Uniwersytet Brunel) i trenerka antydyskryminacyjna.

Doświadczenie: absolwentka stypendium British Council Międzykulturowi Nawigatorzy, absolwentka Akademii Treningu Antydskryminacyjnego, od 4 lat prowadzi projekty edukacyjne zarówno a także szkoli w nich.

Zawodowo: jedną nogą w korporacji a drugą w PPA zajmuje się rozwojem i edukacją w organizacji oraz prowadzi działalność własną w zakresie prowadzenia szkoleń i warsztatów.

W szkoleniach i warsztatach stawia na: potencjał grupy, wykorzystanie zdobytej wiedzy w praktyce, naukę od grupy i wyzwania.

W PPA:  zajmuje się zarządzaniem organizacją, jej rozwojem i  a standardami a także rozwojem osób członkowskich i opieką nad projektami edukacyjnymi oraz prowadzeniem szkoleń i warsztatów.

Prywatne Hasła Kluczowe: podróże kulinarne i geograficzne, trekking i teatr

Klaudia MituraKLAUDIA MITURA

Doradca zawodowy, psycholog zawodu i biznesu.

Doświadczenie: absolwentka psychologii na Uniwersytecie York oraz psychologii zawodu i biznesu na Uniwersytecie Nottingham.

Zawodowo: Współpracowała z korporacjami, gdzie przy użyciu naukowych modeli mierzyła efektywność szkoleń. Pracowała na stanowisku trenera i coacha zajmując sie doradztwem zawodowym oraz prowadzeniem szkoleń dla młodzieży oraz osób poszukujących pracy. Obecnie prowadzi własną firmę szkoleniową specjalizującą się w warsztatach rozwijających umiejętności miękkie dla osób, które chcą zainwestować w swój rozwój zawodowy.

W szkoleniach stawia na: potencjał uczestników, ponieważ wierzy głęboko w słowa Archimedesa; „dajcie mi wystarczająco długą dźwignię i wystarczająco mocną podporę, a sam jeden poruszę cały glob.”  Podczas jej szkoleń uczestnicy odkrywają swoje „dźwignie” i „podpory”.

W PPA: współpracuje z Działem szkoleń gdzie prowadzi szkolenia z umiejętności miękkich w kontekście biznesu.

Prywatne Hasła Kluczowe: Dekupaż oraz narciarstwo.

 

20130902114903_00001MARTA FOINA

Psycholożka, trenerka, terapeutka zajęciowa

Doświadczenie: Jest absolwentka psychologii klinicznej, Uniwersytetu Opolskiego (akredytacja NARIC UK) oraz Akademii Trenera Umiejętności Miękkich.

Zawodowo: Pracowała z klientami długotrwale bezrobotnymi oraz zagrożonymi bezrobociem. Prowadziła treningi kompetencji pracowniczych oraz indywidualne doradztwo zawodowe dla firmy ILLUSTRO w Opolu. W okresie studiów pracowała z młodzieżą, skupiając się na aspektach planowania kariery, aktywnym poszukiwaniu pracy, treningach konstruktywnej samooceny oraz pozostałych umiejętności miękkich. Obecnie współprowadzi grupę terapeutyczną osób z problemem alkoholowym w HAGA with you in recovery, a także pracuje z osobami z trudnościami w uczeniu (adults learning disabilities).

W szkoleniach i na warsztatach stawia na: wysoki poziom motywacji, ponieważ wierzy, że kropla drąży skałę, a człowiek może dojść w życiu tam gdzie pragnie.

Prywatne Hasła Kluczowe: podróże, ruch, aktywność i nowe wyzwania.

 

Malgorzata_FarrellMAŁGORZATA FARRELL

Career Counsellor – doradca do spraw rozwoju kariery, trener umiejętności miekkich. W PPA pełni funkcję

 Doswiadczenie: absolwentka psychologii doradztwa zawodowego i organizacji na Uniwersytecie Lodzkim oraz posiadaczka certyfikatu Szkoły Trenerów Umiejętności Psychospołecznych I Stopnia. Obecnie w trakcie poszerzania kwalifikacji w ramach CIPD w zakresie Human Resources Management.

Zawodowo: Posiada doświadczenie w obszarze Counselling i Recruitment nabyte podczas pracy zarówno w Wielkiej Brytanii jak i w Polsce. Prowadzi warsztaty doradztwa zawodowego oraz indywidualny career coaching z zakresu: przygotowania CV, rozmowy kwalifikacyjej i poszukiwania pracy dla studentów oraz profesjonalistów pragnacych rozpoczac karieręw Wielkiej Brytanii.

W szkoleniach i na warsztatach stawia na: aktywną pracę z grupą, odkrywanie potencjału uczestników,  kreatywność oraz praktyczne wykorzystanie wiedzy.

 Prywatne Hasła Kluczowe: poznanie i doskonalenie

 

Untitled1KINGA PAPIEŻ

Psycholożka, familiolog (specjalista ds. małżeństwa i rodziny), mediator sądowy i rodzinny

Doświadczenie: Absolwentka psychologii oraz nauk o rodzinie Uniwersytetu Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie, dyplomowany mediator sądowy i rodzinny. Członek The British Psychological Society.

Zawodowo: Współpracowała z wieloma fundacjami prowadząc szkolenia dla młodzieży i dorosłych z zakresu: komunikacji, relacji interpersonalnych, ideologii gender i mediów społecznościowych. Obecnie współpracuje z firmą NASAMED prowadząc szkolenia z komunikacji, radzenia sobie ze stresem, interwencji kryzysowej w szczególnych sytuacjach zagrożenia życia lub zdrowia oraz doradztwa zawodowego.  Prowadzi także warsztaty dla par i małżeństw w Oxfordzie oraz wykłady w Birmingham z zakresu relacji, rozwiązywania konfliktów oraz komunikacji małżeńskiej.

W szkoleniach i na warsztatach stawia na: dobre przygotowanie i wykorzystanie potencjału każdego uczestnika w myśl słów „stawaj się lepszą wersją samej siebie”

Prywatne Hasła Kluczowe: fotografia, narciarstwo, aktywność, wyzwania