Seria PSYCHOSURVIVAL

Psychosurvival to nowa seria warsztatów umiejętności miękkich i rozwoju osobistego. Kierujemy ją do osób, które chcą szlifować własną atrakcyjność zawodową lub / i zreformować swoje życie prywatne.

Oferta warsztatowa, przygotowana przez doświadczony zespół trenerski PPA, obejmuje szkolenia takich umiejętności jak: budowanie wizerunku, negocjowanie, budowanie strategii sukcesu, wyznaczanie ścieżki kariery, zarządzanie czasem, techniki wpływu, asertywność, rozwiązywanie konfliktów, mediacje i wiele innych. Będziemy się uczyć, jak dobrze wykorzystać nasze osobiste zasoby zasoby w pracy, będziemy poznawać nowe narzędzia kariery i będziemy ćwiczyć umiejętność skutecznej obrony w sytuacji konfliktu, mobbingu lub dyskryminacji.

Trenerki rozwoju osobistego nauczą nas jak znaleźć swoje miejsce w tyglu wielokulturowej metropolii, jak sobie radzić z nieuchronnością konfliktów w mieszanych związkach i rodzinach, jak konstruktywnie wykorzystać wolność, jaką daje nam status singla.

Warsztaty w ramach serii PSYCHOSURVIVAL będą się odbywały w weekendy (w pierwszym kwartale roku w niedziele) i w ciągu tygodnia, jako wieczorne cykle szkoleniowe.

Oto nasza oferta na pierwszy kwartał 2014 roku. Opis warszatów i szczegóły zapisów znajdziecie klikając na wybrany link.

Jeśli macie pytania, piszcie na adres naszego działu: szkolenia@polishpsychologists.org

 

Serdecznie zapraszamy!

Portret-Aga-Zieleniec-1 Agnieszka Zieleniec-Dixon