Akademia Kobiety

 

“Bóg także był autorem: jego proza to mężczyzna, jego poezja to kobieta.”                                                                                                                /Napoleon Bonaparte/

                   

Projekt Akademia Kobiety tworzą kobiety dla kobiet.

 

akademiakobiety

Jako członkinie Polish Psychologists’ Association chcemy naszą wiedzę, umiejętności oraz zapał wykorzystać w celu promowania i wspierania Polek, które z różnych powodów, na dłużej lub krócej, znalazły się w Zjednoczonym Królestwie. Zdajemy sobie sprawę z problemów, ograniczeń i wyzwań, z którymi związana jest przeprowadzka do innego kraju, innego środowiska, dlatego też tworząc Akademię nie zamykamy się na Wasze sugestie i potrzeby.

 

IMG_2906Naszym celem jest promowanie i rozwój zdrowia emocjonalno – psychicznego kobiet. Chcemy pomagać nie tylko w osiągnięciu równowagi psychicznej i emocjonalnej, ale również w rozwijaniu tych umiejętności, które są przydatne w codziennym funkcjonowaniu w społeczeństwie, osiąganiu satysfakcji zawodowej oraz podejmowaniu świadomych decyzji.

 

Zgłoszenia prosimy przesyłać na adres:

akademia_kobiety@polishpsychologists.org  Liczba miejsc jest ograniczona.

Spotkania odbywają się w soboty. Zapisy przyjmujemy 2 tygodnie przed danym warsztatem.

Miejsce spotkań:

The Weir Link
33 Weir Road
London SW12 0NU
Najbliższa stacja metra: Clapham South

 

Chcesz pomóc PPA?

PPA jest organizacją charytatywną i utrzymuje się w głównej mierze z darowizn. Wszystkie osoby pracujące na rzecz PPA robią to charytatywnie. Możesz nasz wesprzeć wpłacając wolne datki na nasze konto bądź używając PayPala. Twoje wsparcie finansowe zagwarantuje, że będziemy mogli zrefundować koszty podróży naszym wolontariuszom.

Dziękujemy!

HSBC
Account name: Polish Psychologists’ Association
Account number 62017946
Sort code 40-03-21

 

ODBYTE WARSZTATY

IMG_2904

ZREALIZOWANE PROJEKTY AKADEMII KOBIETY 

IMG_2908