Rozwój osobisty

W życiu są chwile, w których stwierdzamy, że jakaś część naszego funkcjonowania powinna ulec zmianie. Chcielibyśmy może czerpać większą satysfakcję z naszego życia, relacji z innymi, a może czujemy, że nasz potencjał osobisty nie jest wykorzystywany na 100%.

Często spotykamy się wówczas z hasłem „rozwoju osobistego”.  Jest to szeroki obszar zainteresowań psychologii cieszący się rosnącym zainteresowaniem. Obejmuje on szereg działań mających na celu jak najlepsze wykorzystanie możliwości każdego człowieka poprzez pracę nad osobista motywacją oraz relacjami z innymi ludzmi. W procesie rozwoju nabywamy cechy, umiejętności i wiedzę, które wpływają na zwiększenie naszego potencjału, ułatwiają pokonywanie trudności, a tym samym umożliwiają czerpanie większej radości z życia.

Oferta PPA w obszarze rozwoju osobistego odnosi się do różnych sfer naszego życiowego funkcjonowania. Adresowana jest do wszystkich osób pragnących zwiększyć własny potencjał, umięjętności interpersonalne i zwiększać zadowolenie z samego siebie.

Udział w wybranych zajęciach proponowanych przez PPA pomoże Wam pogłebić samoświadomość, zrozumienieć siebie w kontaktach z innymi, a także rozwinąć różnorodne umiejętności osobiste.

Zachęcamy i zapraszamy do doświadczania satysfakcji związanej z pracą nad sobą poprzez udział w warsztatach szkoleniowych i treningach psychologicznych prowadzonych przez doświadczonych wolontariuszy PPA.

Zmiana jest łatwa, a zaczyna się od kliknięcia na jeden z poniższych linków

Akademia Kobiety

Szkolenia

Grupa wsparcia i rozwoju osobistego