Pomoc psychologiczna

Dla wielu rodaków decyzja o wyjeździe do Zjednoczonego Królestwa jest synonimem poszukiwania nadziei, szansy, bezpieczeństwa. Dla innych jest synonimem rozwoju zawodowego i szansą na sukces. Konfrontacja z rzeczywistością nie zawsze sprzyja rozwojowi tych nadziei, a dotychczasowe życie zmienia nieoczekiwanie w życie nasączone poczuciem samotności, bezradności, ciągiem konfliktów i rozczarowań.

Jeśli…

  • ten scenariusz wydaje Ci się znajomy,
  • masz wrażenie, że utraciłeś/aś lub tracisz kontrolę nad swoim życiem lub sprawami dla Ciebie ważnymi.
  • potrzebujesz pomocy niezależnie od tego, czy twój problem sięga dalekiej przeszłości, czy dopiero spostrzegasz jego pierwsze symptomy,
  • chcesz polepszyć jakość swojego życia, bardziej świadomie podejmować decyzje dotyczące siebie i swojego rozwoju osobistego,
  • chcesz wprowadzić zmiany w swoje życie…

… możesz skorzystać z pomocy psychologa.

W CZYM PSYCHOLOG MOŻE POMÓC?

Możliwość szczerej rozmowy z kimś, kto potrafi obiektywnie spojrzeć na nasz problem dodaje otuchy i przynosi ulgę. Psycholog psychoterapeuta, wykorzystując swoją specjalistyczną wiedzę i doświadczenie, pomaga zobaczyć problem w szerszym kontekście, mobilizuje do poszukiwania rozwiązań oraz towarzyszy w podejmowaniu decyzji i dokonywaniu korzystnych zmian.

Psycholog stara się pomóc tym, którzy potrzebują wiedzy umozliwiajacej zrozumienie problemu, pomocy w radzeniu sobie z konkretnymi trudnościami, pomaga rozwiązywać konflikty, pokonywać stres i czerpać więcej zadowolenia z życia.

Psycholog może pomoc tym, którzy pragną dowiedzieć się jak rozwijać swoje możliwości, planować karierę zawodową i jak wykorzystać wlasny potencjał aby osiągnąć sukces.

Na stronie PPA zamieszczona jest lista polskich psychologów i innych specjalistów zrzeszonych w PPA, mających status tzw. ‘Partner Member’. Są to osoby o kwalifikacjach psychologicznych i ze znacznym doświadczeniem w zawodzie, które posiadają prywatną praktykę na terenie Wielkiej Brytanii i mogą służyć Państwu profesjonalną pomocą psychologiczną.

Dalsze informacje na naszych podstronach:

Rodzaje Pomocy Psychologicznej tutaj!