Pomoc dla klientów indywidualnych i par

Mogą się do nas zwrócić osoby cierpiące na depresję, stany lękowe, myśli samobójcze, bezsenność, trudności z jedzeniem, doświadczające przemocy, mające problemy w relacjach, prześladowane czy dyskryminowane bądź będące w trakcie kryzysu życiowego. Pomagamy także osobom pragnącym pogłębiać własne zasoby na drodze samorozwoju.

Każdy z Klientów może skorzystać z 6 spotkań z psychologiem. Spotkania są w pełni poufne. Ważna jest dla nas możliwość autentycznego spotkania się z drugim człowiekiem, dlatego mamy indywidualne podejście do każdej osoby, która pragnie odmienić swoje życie.ZAPISY: konsultacje@polishpsychologists.org   

Ważne!!! Konsultacje będą udzielane tylko po uprzednim ustaleniu terminu i godziny. 

Adresy punktów Konsultacji w Londynie: 

  • POSK, II p. 238-246 King Street, Hammersmith, Londyn, W6 0RF. Metro: Ravenscourt Park, District Line.
poniedziałki od 19 do 21
wtorki od 17 do 20
środy i czwartki od 18 do 20
piątki od 16 do 19
soboty od 11 do 13
  • MIND, Camden Town, Barnes House, 9-15 Camden Road, Londyn, NW1 9LQ, Metro: Camden Town, Northern Line.

wtorki i czwartki 18:00 – 20:00


Chcesz pomóc PPA?
PPA jest organizacją charytatywną i utrzymuje się w głównej mierze z darowizn. Wszystkie osoby pracujące na rzecz PPA robią to charytatywnie. Możesz nasz wesprzeć wpłacając wolne datki na nasze konto bądź używając PayPala. Twoje wsparcie finansowe zagwarantuje, że będziemy mogli zrefundować koszty podróży naszym wolontariuszom. Dziękujemy!

HSBC
Account name: Polish Psychologists’ Association
Account number 62017946
Sort code 40-03-21

Proszę pamiętać, ze jeżeli sprawa jest pilna warto się zgłosić w międzyczasie do lekarza pierwszego kontaktu – GP.  W sytuacjach zagrożenia życia lub zdrowia proszę dzwonić bezzwłocznie na policje lub pogotowie na  numer 999.

 

Wywiad z Kasią Davies na temat depresji:

I część

II część

III część

IV część


Skorzystałeś z naszych usług? Chciałbyś się podzielić jak przebiegła Twoja wizyta? Czekamy na Twoją opinię pod adresem feedback@polishpsychologists.org.