Dzień Otwarty 2012

VIII Dzień Otwarty 

dzienotwarty2012VIII Dzień Otwarty PPA – wydarzenie, na które czekaliśmy z nieukrywaną niecierpliwością już za nami. Czternaście warsztatów rozwojowych, indywidualne konsultacje psychologiczno – zawodowe, Klinika rzucania palenia  to tylko niektóre spośród atrakcji, których doświadczyliśmy 6 października na Uniwersytecie Roehampton. Sukces imprezy to nie tylko wolontariusze PPA oraz trenerki, ale także ponad 150 uczestników, którzy swoją obecnością współtworzyli pozytywną i pełną energii twórczej atmosferę. Dziękujemy Wam wszystkim z osobna za spędzenie tego niezapomnianego dnia w towarzystwie PPA i wierzymy, że jest to dopiero początek  naszej wspólnej przygody.

Aukcja rękodzieła oraz loteria z nagrodami, które cieszyły się niezwykłą popularnością  wspomogły budżet PPA o 230 funtów,  które w całości zostaną przekazane na potrzeby organizacji. Składamy także nasze gratulacje szczęśliwcom wygranych loterii i mamy nadzieję, że nagrody przysporzą Wam wiele radości.

Ciesząc się z niewątpliwego sukcesu jakim był Dzień Otwarty już zaczynamy myśleć o jego kształcie w roku 2013! Jeśli masz jakieś sugestie, pomysły, uwagi bądź chciałbyś się podzielić swoją opinią na temat VIII Dnia Otwartego, czekamy na Twoją wiadomość.

ZAPRASZAMY TAKŻE DO UDZIAŁU W NASZYCH REGULARNYCH SZKOLENIACH. WIĘCEJ INFORMACJI TUTAJ

Harmonogram 2012

PARTNERZY WYDARZENIA

roverhampton

migra

eu

 

 

 

PATRONI MEDIALNI

cooltura

elondyn

dziennikpolski

 

londynek

 

 

 

SPONSOR WSPIERAJĄCY

samiswoi