Dzień Otwarty 2010

VI Dzień Otwarty po hasłem Chęć szuka sposobu

2 października 2010 pod hasłem Chęć szuka sposobu odbył się już szósty Dzień Otwarty Polish Psychologists’ Association. Podobnie jak poprzednie Dni Otwarte tegoroczny był świetną okazją do rozwoju w zakresie różnych sfer życia, zarówno osobistego, jak i zawodowego: rozwoju kariery, networkingu, podjęcia wolontariatu, samoświadomości emocjonalnej, relacji rodzic – dziecko, czy odkrywania cennego potencjału, który w nas drzemie.

Obok części warsztatowej uczestnicy mieli również doskonałą okazję, by indywidualnie porozmawiać z naszymi konsultatantami z sekcji Poradni Rodzinnej, Konsultacji Psychologicznych, czy Biura Karier, a także dowiedzieć się wszystkiego na temat rekrutacji do trzeciej już edycji Programu Mentoringowego. Do dyspozycji odwiedzających byli również nasi eksperci z Kliniki Rzucania Palenia, służący fachową radą i faktami dotyczącymi pozbycia się nałogu.

Oprócz uczestnictwa w tych ciekawych i rozwijających zajęciach na uczestników czekała dodatkowa atrakcjaloteria fantowa, z której dochód został w całości przekazany na działalność organizacji. Każdy uczestnik miał okazję wygrać fantastyczne nagrody w postaci książek, voucherów oraz kursów psychologicznych.

Z informacji zwrotnych, jak i naszych wrażeń wynika, że po raz kolejny możemy nieskromnie powiedzieć, że Open Day okazał się zdecydowanym sukcesem! A oto kilka z wypowiedzi naszych uczestników:

 „Dobra droga do lepszej działalności PPA. Gratulacje”
„Profesjonalne i sympatyczne podejście doradcy. Wyczerpujące informacje.” (uwagi na temat konsultacji)
„Jestem zadowolona, czuję się lepiej”.
„Warsztaty były prowadzone bardzo ciekawie, w bezpośredni sposób”
„Bardzo cieszę się, że tu przyszłam. Dziękuję za wsparcie i pomoc”
„Duży profesjonalizm, wiadomości podane ciekawie i z humorem”
„Rewelacyjna atmosfera, duży profesjonalizm i ciekawy przekaz informacji”

Największą popularnością cieszył się warsztat pod tytułem „Żeby mi się tak chciało, jak mi się nie chce” – wielka sala okazała się za mała by pomieścić wszystkich chętnych.  Mamy nadzieję, że Dzień Otwarty zorganizowany przez psychologów i pedagogów z PPA nie tylko zainspirował naszych rodaków do odnalezienia w sobie chęci, ale również zmotywował do odkrycia sposobu.

Gorąco dziękujemy wszystkim, którzy przyczynili się do sukcesu Open Day. Przede wszystkim naszym sponsorom – Camps Solicitors i NLP Gate za wsparcie finansowe, naszym partnerom medialnym za wspaniałą promocję, a także firmie Polprint za pomoc w drukowaniu ulotek i plakatów.

Zapraszamy również do zapoznania się z relacjami z poprzednich Dni Otwartych, 2007 oraz 2008.

Sponsorzy Dnia Otwartego

campsnlp