Uzależnienia

POSK (IIp.), 238-246 King Street, Hammersmith, Londyn, W6 0RF (metro: Ravenscourt Park)

Uzależnienie  jest swoistym procesem, w którym osoba uzależniona doświadcza szeregu zmian myślenia, zachowania i odczuwania, które w efekcie prowadzą do utraty kontroli nad własnym życiem i zachowaniem. Pojęcia „uzależnienie” najczęściej stosuje się w odniesieniu do konkretnej substancji, jak narkotyki, alkohol, papierosy, ale też w odniesieniu do pewnych zachowań, jak uzależnienie od hazardu, pracy, seksu.

Każdy z klientów może skorzystać z 6 bezpłatnych spotkań.

telefon: 077 5205 9506

e-mail:  klinika@polishpsychologists.org

POSK (IIp.), 238-246 King Street, Hammersmith, Londyn, W6 0RF (metro: Ravenscourt Park)

soboty 14:00 – 16:00

Więcej na temat Kliniki znajdziesz na stronach:

Klinika Rzucania Palenia Sprawdź wiek swoich płuc!

Projekt PPA zorganizowany przy współpracy z organizacją

Kick It! Stop Smoking Service

Celem projektu jest wsparcie osób, które podjęły decyzję o niepaleniu. Zapraszamy wszystkich zainteresowanych rzuceniem palenia na darmowe konsultacje na Hammersmith

 

Chesz pomóc PPA?

PPA jest organizacją charytatywną i utrzymuje się w głównej mierze z darowizn. Wszystkie osoby pracujące na rzecz PPA robią to charytatywnie. Możesz nasz wesprzeć wpłacając wolne datki na nasze konto bądź używając PayPala. Twoje wsparcie finansowe zagwarantuje, że będziemy mogli zrefundować koszty podróży naszym wolontariuszom. 

Dziękujemy!

HSBC
Account name: Polish Psychologists’ Association
Account number 62017946
Sort code 40-03-21

Proszę pamiętać, ze jeżeli sprawa jest pilna warto się zgłosić w międzyczasie do lekarza pierwszego kontaktu – GP.  W sytuacjach zagrożenia życia lub zdrowia proszę dzwonić bezzwłocznie na policje lub pogotowie na  numer 999.

 


Skorzystałeś z naszych usług? Chciałbyś się podzielić jak przebiegła Twoja wizyta? Czekamy na Twoją opinię pod adresem feedback@polishpsychologists.org.