Grupa wsparcia i rozwoju osobistego

Zapraszamy osoby zainteresowane rozwojem osobistym oraz pragnące poprawić jakość swojego życia, do uczestnictwa w Grupie wsparcia i rozwoju osobistego, która wznowiła swoje regularne miesięczne spotkania we wrześniu 2010. 

grupadyskuzyjnaGłównym celem spotkań jest stworzenie okazji do zawarcia nowych znajomości, wymiany poglądów, doświadczeń oraz wyzwalanie inicjatywy i twórczości w klimacie bezpieczeństwa, uczciwości i szacunku dla unikalnej tożsamości każdego z uczestników.

W gronie osób o podobnych potrzebach i zainteresowaniach, można uzyskać nie tylko korzystną wiedzę, ale też usłyszeć o inspirujacych doświadczeniach innych, oraz otrzymać potrzebne wsparcie, co sprzyja poszukiwaniu rozwiązań i dla wlasnych problemów. Zakres tematów spotkań dyskusyjnych jest  obszerny, i zawiera wiele zagadnień dotyczących m.in. radzenia  sobie ze stresem, niskim poczuciem własnej wartości, realizacją osobistych celów, oraz wielu innych tematów  związanych z twórczym kształtowaniem własnego życia.

Spotkania te są bezpłatne i będą odbywać się w kameralnej atmosferze, z zapewnieniem każdemu uczestnikowi poufności i uważności na jego indywidualne potrzeby.  Ze względu na ich kameralny charakter (10 – 12 osób) warunkiem uczestnictwa jest wcześniejsze zgłoszenie przez e-mail.

Udział w spotkaniachmoże być szczególnie pomocny jeśli:
• poszukujesz okazji do rozwoju poprzez wspólne działania z innymi ludźmi
• brakuje Ci pewności siebie
• pragniesz  nawiązać kontakt z innymi osobami
• chcesz lepiej poznać i rozumieć siebie
• chciałbyś wreszcie coś zrobić aby poprawić jakość swojego życia,
• chcesz znaleźć bardziej skuteczne sposoby  rozwiązywania problemów

Termin spotkań: ustalany na bieżąco; spotkania raz w miesiącu

Czas trwania: 2 godziny

ProwadząceDorota Maglo, psychoterapeutka praktykująca od lat w Londynie, akredytowana przez UKCP (United Kingdom Council for Psychotherapy).

Zapisy i dalsze informacje: grupa@polishpsychologists.org

Spotkania grupowe są prowadzone w atmosferze zaufania i dyskrecji.

 

Chcesz pomóc PPA?

PPA jest organizacją charytatywną i utrzymuje się w głównej mierze z darowizn. Wszystkie osoby pracujące na rzecz PPA robią to charytatywnie. Możesz nasz wesprzeć wpłacając wolne datki na nasze konto bądź używając PayPala. Twoje wsparcie finansowe zagwarantuje, że będziemy mogli zrefundować koszty podróży naszym wolontariuszom.

Dziękujemy!

HSBC
Account name: Polish Psychologists’ Association
Account number 62017946
Sort code 40-03-21