Projekt Oxford

Konsultacje psychologiczne i pedagogiczne.

Udzielamy konutacji w :

PROJEKT „PRZESTRZEŃ”, Oxford Wellbeing Centre (dawny Polski Klub), Between Towns Road, Oxford, OX4 3LZ 

W Czwartki  w godzinach od 17:30 – 21:00. Na każde konsultacje należy się wcześniej umówić poprzez e-maila 

Aby umówić się na spotkanie napisz do nas: 

oxford@polishpsychologists.org

 

Życie jest wielką przygodą którą każdy z nas przeżywa inaczej, zdarzają się  różnego rodzaju kryzysy, które pokonujemy małymi krokami. Kryzys nie jest niczym złym – jest czymś naturalnym, przydarza sie każdemu, ale tylko człowiek potrafi z niego wyciągnąć coś rozwojowego.

Udzialamy konsultacji psychologicznych i pedagogicznych w ramach działalności PPA (Polish Psychologists’ Association) w Oxfordzie. Doświadczeni psycholodzy i pedagodzy prowadzą konsultacje. Są one prowadzone między innymi: z zakresu problematyki rodzinnej, kryzysu, stresu oraz problemów szkolno-wychowawczych.

Organizujemy też warsztaty tematyczne miedzy innymi radzenia sobie ze stresem, asertywności, problemach w związku. 

Jeśli czujesz że potrzebujesz porady czy wsparcia, lub chcesz się czegoś dowiedzieć o sobie.

Zwroć się do nas ! 

Zrzut ekranu 2016-12-18 o 22.52.11Kamila Matulewicz-Czapska

Koordynator Projektu Oxford

 Kamila jest magistrem  psychologii. Ukończyła studia wyższe na Uniwersytecie Wrocławskim.  Praktykę zawodową zdobywała w poradni psychologiczno-pedagogicznej we Wrocławiu,  w stacji dializ we Wrocławiu, Miejskim centrum usług socjalnych. Pracę magisterską napisała pod tytułem:,,Zakochanie a poziom odczuwanego stresu’’. W PPA jest od 2015 roku początkowo brała udział w projekcie learning and development. W Polskiej szkole w Oxford zajmuje się dzieckiem z Zespołem Azbergera.  W 2016 roku została koordynatorem projektu Oxford. Prywatnie lubi spędzać czas z przyjaciółmi, poznawać nowych ludzi, podróżować i czytać książki. Interesuje ją psychologia rozwojowa i pozytywna.

Kwartalnik

WYKRZYKNIK

WYKRZYKNIK! 

Wykrzyknik! jest pierwszym polskim kwartalnikiem w Oksfordzie, wydawanym przez wolontariuszy Polish Psychologists’ Association (PPA). Wykrzyk! powstał po to, by dotrzeć do Polaków mieszkających w Oksfordzie, by stworzyć przestrzeń dla osób pragnących podzielić się swoją pasją, opowiedzieć o tym jak pomagają innym, zareklamować swoją działalność, lub po prostu poczytać o psychologii, w szerokim tego słowa pojęciu.

Sierpień-Listopad 2013