Biuro Karier


COACHING KARIERY W PPA

career-111932_640

W ostatnich miesiącach coaching kariery stał się bardzo popularny na rynku nie tylko angielskim, polskim ale i międzynarodowym.

Polish Psychologists´ Association (PPA) w Londynie oferuje BEZPŁATNE sesje coaching´owe aby zadbać o Twoją karierę zawodową jak rownież i rozwój osobisty. Jako część projektu, oferujemy także porady w pisaniu CV i przygotujemy Cię na rozmowę kwalifikacyjną.

O coaching’u kariery:

 Coaching kariery nie jest doradztwem zawodowym. Coach kariery nie doradza klientowi, ale wspiera klienta w ocenieniu jego rozwoju osobistegoa takżecelu, do którego chce dążyć.

Podczas coachingu klient zauważa jakie cechy, umiejętności potrzebuje w sobie rozwinąć, aby dobrze pokierować swoją karierą. Podejmuje też pierwsze kroki ku zmianom.

W wyniku coachingu kariery klient dzięki podjęciu świadomych, ukierunkowanych działań, może znacznie zwiększyć zadowolenie z własnego rozwoju zawodowego i satysfakcję z pracy.

 Zarys programu:

 Każdemu klientowi przysługiwane są 3 sesje coachingowe oraz kontakt mailowy. Pierwsza sesja ZAWSZE odbywa sie z klientem osobiście w naszym gabinecie w POSKu lub na Camden, dwie pozostałe poprzez kontakt telefoniczny lub Skype.

 Zgłoszenia:

 Aby wyrazić chęć uczestnictwa w sesjach coaching’owych lub w razie jakichkolwiek pytań, proszę napisz do nas na maila: coaching@polishpsychologists.org bądź dzwoniąc pod numer 07748164395

Nasi konsultanci odpowiedzą na wszystkiego zgłoszenia w ciągu 3-5 dni roboczych.

NASZ ZESPÓŁ

fotoKOORDYNATORKA BIURA KARIER

ANNA MICHNO Absolwentka psychologii zawodowej, certyfikowany coach kariery i praktykantka NLP. Studiowała w jednym z najlepszych uniwersytetów w UK i stale rozwija swoje umiejętności. Posiada bogate doświadczenie i wiedzę w pracy z ludźmi cierpiących na depresje i ataki paniki, a terapia kognitywno-behawioralna to jedna z jej pasji. Na co dzień zajmuje sie doradztwem zawodowym i mentoringiem. W PPA od 2011 roku działa w projekcie Biuro Karier, gdzie do 2013 roku zajmowała sie koordynowaniem Dyżurów Telefonicznych ws. Doradztwa Zawodowego.Oprócz psychologii zawodowej/biznesu, interesuje sie psychologią kryminalną, prawem, dietetyką, a w wolnym czasie pisze książkę na temat coaching’u kariery i  trenuje na siłowni.

Jedną z życiowych dewiz, którymi kieruje się Ania jest motto Jana Pawła II: „Wymagaj od siebie więcej choćby inni od Ciebie nie wymagali”.

 

ppa-profil-resizeCOACH KARIERY

JOANNA ZABOROWSKA Psycholog z wykształcenia i autor projektow takich jak „Migranci sa odporniejsi psychicznie”, „Cechy odrozniajace produktywnych i nieproduktywnych pracownikow” oraz „Jak zredukowac poziom absencji w pracy”. Członek Brytyjskiego Towarzystwa Psychologicznego; w PPA działa w projekcie Biuro Karier od 2012 roku; zajmuje sie koordynowaniem projektu Doradztwa Zawodowego.  Posiada wieloletnie doświadczenie w pracy z ludźmi. Zarzadza zasobami ludzkimi od ponad 10 lat. Pracowała jako nauczyciel, tłumacz, trener, audytor, menadżer, konsultant psychologii pracy w oddziale Talentu i Rozwoju w jednej z najlepszych amerykanskich firm IT dla pracownikow.   Na co dzień jest szefem departamentu do spraw jakosci w korporacji o 6 bilionowym obrocie. Oprócz psychologii zawodowej/biznesu, interesuje sie psychologią alternatywna, live coaching i tańcem. Jedna z życiowych dewiz? : „Do lasu idę, bo przytomnie pragnę żyć. Smakować życia sok, wysysać z kości szpik. Co nie jest życiem – wykorzeniam, by kiedyś martwym nie umierać”.

 

Chcesz pomóc PPA?

Twój datek w wysokości 5GBP zagwarantuje, że  zawsze będziemy mogli zrefundować koszty podróży naszemu wolontariuszowi . Konsultacje PPA pozostają całkowicie nieodpłatne, a obsługujący Ciebie wolontariusz pracuje charytatywnie. Możesz nasz wesprzeć wpłacając wolne datki na nasze konto bądź używając PayPala.

HSBC
Account name: Polish Psychologists’ Association
Account number 62017946
Sort code 40-03-21

Paypal donate